Side Area Image
Ak potrebujete poradiť pri výbere produktu alebo vás zaujímajú informácie o našich šalátoch, neváhajte a obráťte sa na nás.

Kontaktujte nás

+421 904 570 872
info@alemangroup.sk

Blog

NÁJDETE NÁS POD NOVOU ZNAČKOU

Na prelome rokov 2008/2009 sa rodina Choumkevitch rozhodla začať nový život práve na Slovensku. Museli sa toho veľa naučiť a začínali od nuly. Spomienky na domov sú samozrejmosťou a pri jednej z nich si zaspomínali na domov a jedlá, ktoré boli počas ich detstva samozrejmosťou. Boli to práve jedlá z morských rias. Keďže na Slovensku sa o morských riasach málo vie a o ich pozitívnych účinkoch sa nehovorí, rozhodli sa priniesť produkty z morských rias aj na slovenský trh. Výsledkom bola firma a produkty pod značkou ALEMAN. Po skoro 10 rokoch nastal čas na zmenu.

Prispôsobiť sa trhu a byť bližšie k zákazníkom. Preto sa rozhodli zmeniť ZNAČKU svojich produktov, pod ktorými zatiaľ nájdeme zeleninové šaláty a šaláty z morských rias. Po polroku príprav došlo k zmene. Možno na prvý pohľad nie zásadnej, ale pre podnikanie a pre tých, ktorý s tým žijú od začiatku, to bol krok veľký.

Od teraz nájdete zeleninové šaláty a šaláty z morských rias pod novou značkou ALEMARE.

Sorry, the comment form is closed at this time.